Správy
KL Racing s Cireňom na prvé podujatie sezóny

01.02.2016 10:22 | Rally | Miro Majláth | Otvorení: 1056

KL Racing s Cireňom na prvé podujatie sezóny

„Dobšinská zima 2016, podujatie na ktoré je už dnes prihlásených okrem súťažiacich v Mini Rally Cupe, aj množstvo jazdcov z veľkého šampionátu. Termín štartu sa nezadržateľne blíži a aj ja a môj spolujazdec Marek Podobník sme do Dobšinej prihlásení. Ešte predtým si však chcem otestovať Subaru Impreza, s ktorým sa divákom predstavíme. Nejedná sa o úplne ostrý súťažný špeciál, je to skôr tréningové auto, má však namontovaný rám a všetky bezpečnostné prvky. V súťažnom vozidle som nesedel od Szilveszter Rally na Hungaroringu a tak mi ostré jazdenie už veľmi chýba,“ vysvetlil úvodom Pavol Cireň, jazdec KL Racing Rally Teamu.  

Podujatie o ktorom Paľo hovoril je zaradené do seriálu Norex Winter Cup a bude sa konať už počas nadchádzajúcej soboty, čiže 30.1.2016 v Turni nad Bodvou.  

Zo štartu Pavla Cireňa na tomto podujatí má radosť aj manažér KL Racing Rally Teamu, Marek Podobník: „Paľo ma prekvapil myšlienkou štartovať v rámci 4.kola Norex Winter Cupu. Je vidieť, že nadchádzajúcu sezónu berie ako zaväzujúcu a prípravu neberie na ľahkú váhu a v príprave na tohtoročné majstrovstvá chce najazdiť čo možno najviac ostrých kilometrov. Túto jeho aktivitu si veľmi vážim, keďže si práve v Turni bude mať možnosť odskúšať Subaru, s ktorým spoločne s Marekom budú reprezentovať náš KL Racing Rally Team, už o týždeň na Dobšinskej zime 2016.“

 

Foto: Jakub Rovný

Miro Majláth

| viac


Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2024 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube