LIQUI MOLY

LIQUI MOLY

Pre servisy a profesionálne použitie ponúka firma LQM Slovakia, s. r. o. sortiment produktov značky LIQUI MOLY, z ktorých si určite vyberie i ten najnáročnejší zákazník. Veľké množstvo v praxi osvedčených produktov potrebných k čisteniu, mazaniu, ochrane proti hrdzi, povoleniu zhrdzavených spojov, bežnej údržbe, lepeniu a tesneniu, konzervácii a oprave výfuku, doplňuje ponuka produktov určených pre ošetrenie a starostlivosť o ruky.


OLEJE

LIQUI MOLY produkuje široký sortiment motorových, prevodových a hydraulických olejov určených ako pre osobné a nákladné vozidlá, tak aj pre motocykle, motokáry, člny, záhradnú a poľnohospodársku techniku. Všetky oleje spĺňajú najprísnejšie normy a sú doporučované výrobcami vozidiel ako sú Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, VW, Ford, Man, Volvo. Ponuka zahrňuje aj sortiment výrobkov určených pre extrémne dlhé intervaly výmeny oleja. O kvalite svedčí aj to, že značka LIQUI MOLY je už tretím rokom výhradným dodávateľom pre tím formule 1 JORDAN.

 

ADITÍVA

V oblasti aditív je značka LIQUI MOLY už viac ako 30 rokov vedúcou značkou na svetovom trhu v tomto segmente. Ponúkame aditíva do oleja, benzínu, nafty a chladiaceho systému. Všetky produkty prešli dôkladným testovaním nemeckej skúšobne TÜV a pri správnom použití preukázateľne vyčistia motor a palivový systém, ošetria ho, znížia jeho opotrebenie a redukujú množstvo škodlivých látok vo výfukových plynoch až o 60 %. Aj v tejto oblasti spolupracuje firma LIQUI MOLY s poprednými svetovými výrobcami vozidiel, v súčasnej dobe napr. s koncernom Daimler – Chrysler.

 

AUTOKOZMETIKA

Produkty určené pre ošetrenie a starostlivosť o vozidlo sú ďalšie  oblasti, v ktorých firma LIQUI MOLY vyrába jedny z najkvalitnejších prostriedkov na svetovom trhu. Ponúka prostriedky určené ako aj k čisteniu a ochrane laku, plastových, gumových a chromovaných dielov vozidla zvonku, tak aj na čistenie  a ošetrenie kožených, látkových a plastových dielov interiéru. Ich najväčšou prednosťou je použitie najkvalitnejších látok neškodiacich životnému prostrediu, jednoduché použitie a vysoká efektívnosť pri malom množstve použitého prostriedku.

Taktiež pre použitie v oblasti priemyslu je k dispozícii veľmi široké spektrum olejov, plastických mazív, tukov a čistiacich prostriedkov, ktoré doporučujú a používajú poprední svetoví výrobcovia strojného vybavenia a technológií.

 

 

http://www.liqui-moly.sk/

Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2024 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube