Správy
BOSS Auto Show 2015 sa blíži k prvej uzávierke prihlášok

15.10.2015 11:17 | Rally | Miroslav Majláth, predseda OV BOSS Auto Show 2015 | Otvorení: 1229

BOSS Auto Show 2015 sa blíži k prvej uzávierke prihlášok

Do štartu posledného automobilového podujatia na Slovensku ostáva presne mesiac. Tým sa už tradične stalo podujatie Auto Show, ktoré odštartuje už po šiesty krát a v tomto roku dostalo do názvu podujatia aj meno BOSS.

Organizačný výbor ani v tomto roku nespí a pracuje na plné obrátky, prihlasovanie na http://www.sams-asn.sk/ je v plnom prúde, meno generálneho partnera, ale aj ostatných je jasné, upútavka na podujatie v televízii beží, reklama rovnako.

Navyše sa blíži aj prvá uzávierka prihlasovania, v rámci ktorej majú súťažiaci možnosť prihlásiť sa na toto jedinečné podujatie s výraznou zľavou. Táto možnosť zľavy je však platná iba do nadchádzajúcej nedele, čiže do 18.10.2015.

Napriek faktu, že o podujatí Boss Auto Show sú asi informovaní všetci pretekári nielen na Slovensku, ale aj okolitých krajinách a Zvláštne ustanovenia podujatia Auto Show boli zverejnené už pred mesiacom, možno sa nájde medzi záujemcami o prihlásenie na toto posledné podujatie v roku niekto, komu informácie unikli. Ak sa tak stalo nevadí, všetky informácie nájdete na stránke www.slovakiaring.sk v sekcii Auto Show 2015.

Pre tých, ktorí sa už nemôžu dočkať 13. – 14.11.2015 kedy podujatie BOSS Auto Show 2015 odštartuje, máme tu oficiálne video, ktoré si môžete pozrieť práve teraz na adrese https://vimeo.com/142436042  

 

Miroslav Majláth, predseda OV BOSS Auto Show 2015

| viac


Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2024 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube