Správy
Informácia pre divákov Slovakia Baba 2015

02.07.2015 12:03 | PAV | Miro Majláth | Otvorení: 1067

Informácia pre divákov Slovakia Baba 2015

baba-logo

Neoddeliteľnou súčasťou podujatí, akým sú aj preteky automobilov do vrchu Slovakia Baba 2015 je aj množstvo divákov. Ani na nich organizátor podujatia Slovakia Baba 2015, STW Motorsport s.r.o. nezabudol.

 

Prvou vecou, ktorú musia po príjazde na Pezinskú Babu bezpodmienečne urobiť, je zaparkovať svoje vozidlo, či motocykel na Záchytné parkovisko. To nájdu návštevníci podujatia Slovakia Baba 2015 pri odbočke na Kučišdorfskú dolinu. Samozrejme, Záchytné parkovisko bude zreteľne označené a samotné parkovanie usmerňované pracovníkmi organizátora za pomoci príslušníkov Polície SR a SBS.

 

Upozorňujeme všetkých divákov, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom budú snažiť dostať svojimi vozidlami za túto pomyselnú zábranu až ku Paddocku, že tieto budú bez milosti odtiahnuté !!!

 

Po zaparkovaní budú mať diváci hneď dve možnosti, ako sa dostať do Paddocku. Buď zvolia krátku prechádzku po vlastných, alebo počkajú na kyvadlovú dopravu, ktorú zabezpečuje organizátor podujatia, pričom táto by mala premávať vždy po naplnení prepravných vozidiel divákmi.

 

Vstupné: organizátor stanovil výšku vstupného na symbolické 3 €

 

Po dorazení do Paddocku si diváci môžu prezrieť jednotlivé súťažiace tímy, či ich pretekárske stroje, poprípade túto disciplínu vynechať a rovno sa presunúť na štart pretekov. V prípade, ak by sa do týchto priestorov dostavili v dostatočnom predstihu, organizátor im ešte umožní pokračovať ďalej, na niektoré z diváckych miest na trati. V prípade, ak sa do priestoru štartu dostavia v momente, keď už budú jednotliví pretekári štartovať, na trať sa už jednoducho z bezpečnostných dôvodov nedostanú.

 

Keďže podľa meteorológov nás v dňoch čaká 3. – 5.júla 2015 mimoriadne horúci víkend, nezabudol organizátor podujatia Slovakia Baba 2015 ani na občerstvenie a vemi dôležitý pitný režim, pričom všetkým návštevníkom bude k dispozícii hneď niekoľko bufetov. Tie nájdu svoje stanovište v priestoroch Paddocku.

Veríme, že sme vám aspoň trochu uľahčili zorientovanie sa v rámci podujatia pretekov automobilov do vrchu Slovakia Baba 2015.Tešíme sa na vašu návštevu

 

Miro Majláth

| viac


Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2021 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube