Správy
Melichárekovci dobre naladení na Rally Prešov

03.05.2015 12:16 | Rally | Miro Majláth | Otvorení: 637

Melichárekovci dobre naladení na Rally Prešov

Slovenskí reprezentanti v rally, Jaro a Erik Melichárekovci dosiahli v rámci Eger Rallye 2015, spoločne s vozidlom Ford Fiesta RS WRC, v rámci prvého súťažného dňa na víťazstvo, v druhom brali body za druhé miesto. Na ich konte tak pred Rally Prešov svieti celkovo 55 bodov, pričom sa o prvú priečku priebežného poradia delia s posádkou Grzyb - Hundla.

 

JaE

 

„Je to dobré, do Prešova ideme celý tím dobre naladení a to aj napriek faktu, že nie vždy sa nám na prešovských tratiach darilo a niekoľkokrát sme prišli o dobré umiestnenie zásluhou štrajkujúcej techniky. Verím však, že v tomto roku bude všetko fungovať tak ako má. Máme za sebou krátky test, pri ktorom sme si overili funkčnosť nášho Fodu Fiesta RS WRC a urobili zmenu nastavení na Prešov. V priebežnom podarí tohtoročného šampionátu nám spoločne s najbližším súperom patrí prvá priečka, čiže boj začína opäť nanovo, od nuly. Na súťaž sa preto veľmi tešíme, máme radi takéto vyrovnané súboje, ktoré nás neustále posúvajú dopredu. Čo sa týka rýchlostných skúšok, prešovský organizátor každý rok pripraví pekné trate, na ktorých nechýbajú rýchle, ale ani technické úseky. Vieme, že to bude náročná súťaž a nikto zo súťažiacich to nebude mať ľahké, navyše adeptov na víťazstvo je hneď niekoľko. Veríme, že nám naše plány vyjdú. Múdrejší budeme v sobotu podvečer,“ predstavil plány Melico Racing Teamu Jaro Melichárek.

 

skok

 

22. Rally Prešov odštartuje už počas nadchádzajúceho piatka a soboty, čiže v dňoch 1.- 2.5.2015. Štart súťaže je plánovaný na piatkové popoludnie a meno víťaznej posádky sa dozvieme v sobotu o 16-tej hodine.

 

melico

 

Foto: Tibor Szabosi, Jozef Pisch

Miro Majláth

| viac


Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2020 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube