Správy
RUFA Šport aj na Setkání mistrů v Sosnovej

21.11.2014 06:52 | Rally | Miroslav Majl�th | Otvorení: 982

RUFA Šport aj na Setkání mistrů v Sosnovej

Program slovenského RUFA Šport Teamu je v posledných víkendoch poriadne nabitý. Po absolvovaní 5. Auto Show 2014 si počas uplynulého víkendu prevzal tím v Nitre poháre za absolútne prvenstvo v slovenskom rally šampionáte a už mieri do Sosnovej.

Podujatie XIII. Global Assistance Setkání mistrů, ktoré sa bude konať v dňoch 22.-23.11.2014 v Sosnovej  absolvuje RUFA Šport Team spoločne s jazdcom Grzegorzom Grzybom a vozidlom Ford Fiesta R5, čiže v rovnakom zložení ako sa predstavil na Slovakia Ringu. Diváci, ktorí sa v Sosnovej počas nedeľného podujatia stretnú, budú mať možnosť popri štvornásobnom slovenskom absolútnom majstrovi v rally na podujatí Setkání mistrů v Sosnovej sledovať aj niekoľko ďalších majstrov, či už z Českej, ale aj Slovenskej republiky. Navyše si tu Grzegorz bude mať možnosť porovnať svoje sily s českou, ale aj slovenskou špičkou, ale aj niektorými inými výnimočnými jazdcami, akým je napríklad aj hlavná hviezda podujatia, štvornásobný Majster sveta v rally, Fín Juha Kankkunen. „Myslím si, že aj v tomto roku budeme v Sosnovej svedkami veľmi pekných súbojov, takých aké sme zažili pred dvoma týždňami na Auto Show. Grzegorz, ako je to u nás už zvykom bude v Sosnovej striedať spolujazdcov, pričom jeho jazdu si priamo z vozidla budú mať možnosť užiť niektorí partneri RUFA Šport Teamu, ale aj naši kamaráti a ľudia, ktorí nám v našej snahe pomáhajú. Toto je jedna z foriem ako sa im chceme poďakovať za ich pomoc počas celej, pre nás opäť veľmi úspešnej sezóny,“ vysvetli manažér RUFA Šport Teamu, Ľubomír Kleman.

XIII. Global Assistance Setkání mistrů odštartuje už v sobotu 22.11.2014 administratívnym a technickým preberaním a voľnými tréningami. V nedeľu je na programe hlavná časť súťaže, pričom v dopoludňajších hodinách sú na pláne jednotlivé rozjazdy a popoludní prídu na rad finálové jazdy. O tom, ako sa na podujatí XIII. Global Assistance Setkání mistrů v Sosnovej darilo RUFA Spot Teamu vás budeme informovať po víkende.

Text: Miro Majláth

Foto: autosportfoto.sk

Miroslav Majl�th

| viac


Partneri

RUFA Sport

Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2021 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube