Správy
RUFA Šport s Grzybom si prevzali majstrovský titul

18.11.2014 16:58 | Rally | Miroslav Majl�th | Otvorení: 983

RUFA Šport s Grzybom si prevzali majstrovský titul

Sobotné odovzdávanie cien pre najlepších automobilových jazdcov sa nezaobišlo ani bez, dnes už štvornásobných absolútnych majstrov Slovenska v rally, RUFA Šport Team a Grzegorza Grzyba s Robertom Hundlom.

Slávnostne vyzdobená sála nitrianskeho Parku kultúry a oddychu privítala v sobotu 15.11.2014 najlepších automobilových športovcov združených pod hlavičkou Slovenskej asociácie motoristického športu. Obleky, kravaty a slávnostná atmosféra bola tak trochu v kontraste s tvárami, ktoré počas rozbehnutej sezóny automobilových športov stretávame iba v pretekárskych kombinézach. Medzi touto slávnostne naladenou partiou ľudí milujúcich zápach benzínu a spálených bŕzd zaujal čestné miesto aj slovenský RUFA Šport Team. Manažér tímu, Ľubomír Kleman do Nitry dorazil síce iba s polovicou svojej súťažnej posádky, jazdcom Grzegorzom Grzybom, aby si spoločne prevzali majstrovské poháre za absolútne prvenstvo v rámci slovenského rally šampionátu, ale aj za najlepší výkon v triede 2. „Podarilo sa nám už štvrtýkrát uspieť a postaviť sa na stupienok pre absolútnych majstrov v rally. Sezóna nebola ľahká a rozhodovalo sa až na poslednom podujatí. Som rád, že sme našim partnerom, ktorým patrí naše veľké poďakovanie za podporu, ale aj celému Slovensku dokázali, že sme opäť najlepší,“ zhodnotil manažér RUFA Šport Teamu, Ľubomír Kleman.

Slová šéfa RUFA Šport Teamu doplnil záverom aj jazdec Grzegorz Grzyb: „Večer majstrov volantu 2014 bol naozaj pekne pripravený. Z Poľska som pricestoval iba ja sám, môj spolujazdec Robert Hundla bol totiž zaneprázdnený a aspoň takto na diaľku posiela všetkým pozdrav. Ďakujeme za podporu nielen RUFA Šport Teamu, ale aj partnerom tímu, priateľom a kamarátom. Slovenský najvyšší titul sa nám podarilo získať už po štvrtýkrát, navyše tretíkrát v rade čo ma nesmierne teší. Škoda, že sa nám nepodarilo získať titul aj doma v Poľsku, kde sme skončili na druhom mieste.“

Text: Miro Majláth  

Foto: autosportfoto.sk

Miroslav Majl�th

| viac


Partneri

RUFA Sport

Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2021 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube