Správy
Prvé správy z Lubeníka

03.07.2013 15:48 | Rally | Miroslav Majl�th | Otvorení: 1638

Prvé správy z Lubeníka

Jubilejný, piaty krát odštartuje v polovici mesiaca august v malej dedinke na východe stredného Slovenska v Lubeníku medzinárodná automobilová súťaž zaradená do tohtoročného seriálu DMACK Rally 2013 – Majstrovstvá Slovenska a zároveň aj do seriálu Slovenský Rally Pohár.

Hlavným organizátorom GLOBAL OIL V. Rally Lubeník je obec Lubeník, ktorá pri organizácií spolupracuje s Junior autoklub Rožňava. Organizačný tím v týchto dňoch pracuje na plné obrátky, pričom neúnavne doťahuje všetky povolenia potrebné k úspešnému štartu spomínanej súťaže, ale dolaďuje aj bezpečnostný plán. Navyše neustále prebiehajú rokovania s potencionálnymi partnermi, ktorí podporia podujatie. Popri týchto všetkých činnostiach sa už pripravuje  itinerár a všetky dokumenty pre bezproblémový priebeh súťaže.

Rovnako ako tomu bolo v minulosti, aj v tomto roku chce organizátor pre posádky a divákov pripraviť niekoľko noviniek. Jednou z noviniek, ktorá je jasná už v tomto momente zo zmeny loga súťaže je generálny partner, ktorý sa rozhodol podporiť túto jedinečnú automobilovú súťaž. Je ním spoločnosť GLOBAL OIL, po ktorom samozrejme získala súťaž aj pomenovanie, čiže GLOBAL OIL V. Rally Lubeník.

Zmenami prešiel aj vizuál oficiálnej web stránky súťaže, pričom dôraz bol kladený v prvom rade na prehľadnosť, ale aj kompletnosť informácií. Týmto krokom sa organizátor snažil zabezpečiť jednoduchosť a prehľadnosť oficiálnej web stránky súťaže tak, aby si na nej každý návštevník bez problémov našiel všetky informácie, ktoré práve potrebuje.

Najväčšou zmenou však v rámci GLOBAL OIL V. Rally Lubeník prešli trate. Trať pozostáva z  okruhu, na ktorom sa budú nachádzať tri rýchlostné skúšky. Tento okruh posádky absolvujú celkovo tri krát, čiže dohromady deväť rýchlostných skúšok, ktorých súhrnná dĺžka bude približne deväťdesiat kilometrov.  

Čo je však najpodstatnejšie, už v nasledujúcich dňoch organizátor zverejní Zvláštne ustanovenia schválené SAMŠ-om a zároveň s ich zverejnením bude odštartované aj prihlasovanie súťažiacich na GLOBAL OIL V. Rally Lubeník.

Tlačové stredisko
GLOBAL OIL V. RALLY LUBENÍK

Miroslav Majl�th

| viac


Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2019 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube