Správy
Zábava na Dobšinskom kopci 2013

26.06.2013 13:26 | PAV | Miroslav Majl�th | Otvorení: 1350

Zábava na Dobšinskom kopci 2013

Už v minulosti sme si zvykli, že v rámci Dobšinského kopca, TOP podujatia zaradeného do seriálu Majstrovstiev Európy pretekov automobilov do vrchu sa na Slovensku sa nielen preteká, ale organizátor kladie dôraz aj na sprievodný program. Ten ani v tomto roku nebude zaostávať kvalitou za samotnými pretekmi a tak si diváci Dobšinského kopca užijú nielen poriadnu dávku adrenalínu pri sledovaní súťažiacich, ale budú mať možnosť sa aj poriadne zabaviť pred a po jednotlivých jazdách.
IMT Smile.jpg

Všetko sa rozbehne už v piatok podvečer (19.7.2013) na námestí pred radnicou, kde bude nielen predstavenie vybratých posádok, ale aj krst knihy „Tridsať rokov Dobšinského kopca.“ Po tomto oficiálnom úvode príde na rad koncert Prešovskej hudobnej skupiny IMT SMILE, pričom ako predskokan sa na pódiu najskôr predstaví skupina SEXIT. Rockový večer v Dobšinej pokračovať veľkou Oldies Párty.
Kali.jpg
Po tomto hudobnom predjedle už počas soboty (20.7.2013) si budú mať možnosť diváci Dobšinského kopca dopriať poriadny kus adrenalínu v rámci dvojice tréningových jázd. Po nich sa opäť na námestí v Dobšinej rozbehne poriadna tanečná sobota so slovenskými umelcami - KALI & PETER PANN, SUVERENO, RAKBY & DOMINIKA MIRGOVÁ, EGO & DJ POPPER, GAMBA a jedinečný koncert zavŕši DJ a producent Róbert Burian.
Burian.jpg
Samozrejme aj v tomto roku bude na Dobšinskom kopci fungovať pre návštevníkov stanové mestečko na Rovni a možnosť kúpania na Dedinkách v Palcmanskej Maši.
Mirgov.jpg
Po tejto večernej smršti sa dianie v nedeľu ráno (21.7.2013) opäť presťahuje na trať, kde sa v dvoch súťažných jazdách rozhodne o tom, kto sa stane tohtoročným kráľom Dobšinského kopca.   Neváhajte a príďte v dňoch 19. – 21.7.2013 na Dobšinský kopec -jediné preteky zaradené do seriálu Majstrovstiev Európy pretekov automobilov do vrchu, ktoré sa konajú na Slovenku.
Suvereno.jpg
1Ak chcete byť neustále informovaní, sledujte web stránku www.dobsinskykopec.com a https://www.facebook.com/DobsinskyKopec?fref=ts. Navyše máte možnosť zapojiť sa aj do súťaže, ktorá bude okrem internetu prebiehať aj v Rádiu Viva a Európa 2.

Miro Majláth
tlačový tajomník DK 2013

Miroslav Majl�th

| viac


Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2019 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube