Správy
Súťažte s Dobšinským kopcom 2013 a vyhrajte skvelé ceny

21.06.2013 07:08 | PAV | Miroslav Majl�th | Otvorení: 1782

Súťažte s Dobšinským kopcom 2013 a vyhrajte skvelé ceny

Rovnako ako v minulom roku, aj teraz máte možnosť hrať o skvelé ceny v rámci slovenského TOP podujatia zaradeného do seriálu Majstrovstiev Európy pretekov automobilov do vrchu.

Súťažiť budete mať možnosť teraz nielen priamo na podujatí v Dobšinej v dňoch 20. – 21.7.2013, ale aj na facebookovej stránke Dobšinského kopca https://www.facebook.com/DobsinskyKopec?fref=ts, či spoločne s Rádiom Viva a Európou 2. Tu všade budete mať možnosť zapojiť sa do súťaže, v ktorej máte možnosť vyhrať množstvo skvelých cien, medzi ktorými je napríklad vyhliadkový let vrtuľníkom, ktorý do súťaže venovala spoločnosť UT-air, ponad trať pretekov, jazda plnohodnotným špeciálom Mitsubishi Lancer - Racing taxi od spoločnosti DMACK, za volantom ktorého bude sedieť bývalý účastník svetovej rally Fín Jani Paasonen. To však ešte vonkoncom nie je všetko, keďže v hre je ďalšie množstvo cien, medzi inými aj sada olejov, ktorá navyše obsahuje aj model pretekárskeho vozidla na ovládanie, pričom túto cenu do súťaže venovala spoločnosť Liqui Moly, ale aj množstvo iných cien. Vrcholom súťaže bude možnosť vyhrať víkend pre dve osoby v hoteli Kukučka v Tatranskej Lomnici od spoločnosti Esin Group, či rovnako víkendový pobyt v Aquaparku Poprad.

Neváhajte, sledujte web stránku www.dobsinskykopec.com a facebook, alebo počúvajte Rádio Viva a Európa 2. Práve tu sa dozviete, kedy veľká súťaž s Dobšinským kopcom 2013 vypukne.

Miro Majláth - tlačový tajomník DK 2013

Miroslav Majl�th

| viac


Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2024 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube