Správy
Záverečná Flash správa č.4 z Rally Prešov + rozhovory

05.05.2013 01:39 | Rally | Miro Kralik | Otvorení: 2485

Záverečná Flash správa č.4 z Rally Prešov + rozhovory

 

Tí ktorí čakali na flash správy z priebehu druhého dňa z Rally Prešov, nám snáď odpustia, že sa ich nedočkali včas, ale  venovali sme sa foteniu. Máme totiž v pláne zrealizovať pre vás, jedno prekvapenie súvisiace práve s galériami a fotkami.

Našťastie sme sa ale stihli vrátiť včas do posledného servisu, kde sa nám jazdci pochváli s tým čo dnes zažili vo svojich pretekárskych mašinách.

 

 

Zaujímavý rozhovor so spolujazdcom víťaznej posádky druhého dňa Rally Prešov 2013 Erikom Melichárkom, s ktorým sme naťukli aj tému nadchádzajúcej Rally Tríbeč, ktorá sa bude konať na prelome mája a júna a ktorú organizuje práve MELICO racing.

 

Ďodi Béreš nám porozprával o rozhodnutí zmeniť svoj jazdecký štýl na mestskom okruhu Ľubotice, práve kvôli smutným divákom

 

Víťaz celkového hodnotenia oboch dní, čiže absolútny víťaz Grzegorz Grzyb a jeho hodnotenie Rally Prešov 2013

 

Rozhovor s Martinom Kočim, ktorému sa podarilo vyhrať hneď prvú dnešnú rýchlostku

 

Spokojný Igor Drotár nám porozprával o veľmi vydarenej rally z jeho pohľadu a jedným dychom pozýva všetkých fanúšikov na PAV Ožďanský kopec na budúci víkend, kde chystá veľké prekvapenie

 

Veľmi zaujímavý rozhovor s Máriom Csentem, ktorý prežil najkrajšiu rally svojho života a jeho vrúcne odkazy pre Tomáša SRNKU Ondreja

 

Rozhovor s Jožkom Rusňákom o poruche na jeho aute a jeho nádherný opis vzniknutej patálie, napriek ktorej aj tak dorazil do cieľa a obsadil 3. miesto v skupine 11. 

 

Všetkým, ktorí dorazili šťastlivo do cieľa blahoželáme a dúfame, že sa opäť všetci uvidíme na najbližšej Rally Tríbeč 2013, 31.mája a 1.júna. 2013.   

 

 

Miro Kralik

| viac


Partneri

SAMŠ LIQUI MOLY Boyden studioLIFE RUFA Sport KL Racing

Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2020 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube