Správy
CMM Media Sport odštartoval úspešne Winter Cup

12.12.2012 12:51 | Rally | Miroslav Majláth | Otvorení: 983

CMM Media Sport odštartoval úspešne Winter Cup

Minuloročný absolútny víťaz zimného rally seriálu Liqui Moly Winter Cup, Tomáš Srnka Ondrej si pripísal v rámci prvého kola na svoje konto druhé miesto. Navyše CMM Media Sport vyhral aj Súťaž Teamov.

Tomáš Ondrej v spolupráci s navigátorom Martinom Markovičom, manažérom CMM Media Sport vybojovali v rámci prvého kola zimného rally seriálu Liqui Moly Winter Cup 2012/13 druhé miesto absolútneho poradia. „Aj v minulom roku sme začali s druhým miestom, takže verím tomu, že to smeruje správnym smerom a na konci sa nám podarí vyhrať. Ja som s dneškom spokojný. Zdá sa mi však, že v minulom roku bola trať krajšia a o niečo dlhšia. Napriek tomu, že to je prvé kolo prišiel aj sneh, čomu som rád. Na začiatku sa mi podarilo vyrobiť jednu chybu a trafiť retardér, za čo sme samozrejme dostali penalizáciu, ktorá nás posunula dosť dolu. V tých ostatných dvoch jazdách ale bolo všetko v poriadku a podarilo sa nám to vytianuť na druhé miesto v cieli. Som spokojný, bol to dobrý začiatok,“ povedal v cieli Tomáš Srnka Ondrej.

Okrem druhého miesta absolútneho poradia sa podarilo CM Media Sport Teamu zvíťaziť na prvom kole Liqui Moly Winter Cup 2012/13 aj v rámci Súťaže Teamov. K tomuto úspechu im pomohol aj Peter Haluška s paľom Hnátom a ich Seatom Ibiza, ktorí vyhrali triedu T3.

„Ďakujem Srnkovi, ale aj Petrovi s Pavlom za pekný výsledok. Tomášovi navyše ďakujem aj za pekný deň strávený po jeho boku v súťažnom Mitsubishi Lancer EVO IX. Bolo to fajn, trať bola síce náročná, ale pekná,“
dodal pochvalné slová aj manažér CMM Media Sport Teamu Martin Markovič.

Seriál Liqui Moly Winter Cup 2012/13 pokračuje druhým kolom už v polovici mesiaca január 2013.

Foto: autosportfoto.sk

Miroslav Majláth

| viac


Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2020 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube