Správy
Mário Csente sa na Auto Show predviedol najbližším

04.12.2012 15:31 | Rally | Miro Majláth | Otvorení: 1868

Mário Csente sa na Auto Show predviedol najbližšímNajbližší kamaráti, ale aj rodina Komárňana Mária Csenteho a jeho JMP RacingTeam v rozbehnutej sezóne rally nemá veľa príležitostí vidieť ho priamo v akcii na rally tratiach. Je tomu tak z dôvodu, že väčšina súťaží v roku sa koná mimo západného Slovenska. Uplynulý víkend im však všetko vynahradil, iba pár kilometrovod rodiska, na Slovakia Ringu.

6_csente_show.jpg

„Veľmi sa teším, že som mal možnosť ukázať svoje jazdecké umenie aj mojim najbližším. Tí totiž nemajú veľa možností vidieť ma priamo v akcii na rally, keďže všetky súťaže sú od Komárna dosť vzdialené. Na Auto Show Slovakia Ring som si to poriadne užil aj s mojim spolujazdcom Petrom Těšínským. Na dosiahnuté časy v jednotlivých testoch sme pritom vôbec nepozerali, hľavne sme chceli zabaviť divákov, ale aj samých seba. Som rád, že Auto Show začína naberať na vážnosti,čo sa v tomto roku odzrkadlilo nielen na návštevnosti, ale aj na poriadne nabitom štartovom poli,“ vysvetlil Mário Csente.


JMP Racing Team sa na Auto Show Slovakia Ring predstavil s vozidlom Subaru Impreza WRX STi, ktoré mechanici dali do poriadku, po havárii v Košiciach, iba párdní pred podujatím.

6_csente_show2.jpg

„Veľmi som potreboval opäť sa posadiť za volant súťažného auta po nešťastných Košiciach. Potreboval som opäť nabrať istotu za volantom a v tom mi Auto Show dopomohla. Bolo to jedinečné podujatie, na jedinečných tratiach a ja som spokojný,že sme sa ho zúčastnili. Škoda, že takýchto podujatí nie je v roku viac,“ ukončil rozprávanie Mário Csente.

Miro Majláth

| viac


Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2024 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube