Správy
Auto Show aj s účasťou JMP Racing a Mária Csenteho

22.11.2012 09:02 | Rally | Miroslav Majláth | Otvorení: 1332

Auto Show aj s účasťou JMP Racing a Mária Csenteho

Komárňan Mário Csente má na Slovakia Ring z domu veľmi blízko. Napriek tomu sana našom jedinom pretekárskom okruhu objavuje iba jeden krát do roka. Podujatím,ktoré ešte ani raz nevynechal je práve Auto Show Slovakia Ring, ktoré odštartuje už koncom tohto týždňa.


„Je pravda, že Slovakia Ring mám obrazne povedané „za humnami“, ale chodím sem naozaj iba raz do roka. Je to z dôvodu, že okruhové preteky mne osobne veľa nehovoria, ja mám rád rally. Auto Show si však ani jeden rok nedám ujsť, je to mimoriadne kvalitné podujatie a navyše je to ako už samotný názov napovedá show.A prečo by sme sa aspoň raz do roka, keď už máme ukončený majstrák, nemohliaj trochu zabávať ? Veď vo všetkých okolitých krajinách sa tak deje už dlhé roky,len u nás nikto nikdy nemyslel aj na takúto možnosť. Preto som organizátorovi AutoShow za túto možnosť vďačný a želám mu, aby sa mu darilo aj v budúcnosti toto podujatie udržať pri živote,“ začal s rozprávaním Mário Csente.


Posledné podujatie slovenských majstrovstiev v rally, ktoré sa konalo v Košiciach Mário pre haváriu nedokončil a tak nám nedalo a museli sme sa ho spýtať ako vyzerá jeho Subaru Impreza STi po už spomínanej „streche“. „Auto je už našťastiev poriadku, mechanikom sa ho podarilo opraviť. Je síce pravda, že ešte pred párdňami na ňom urputne pracovali, teraz však je už všetko pripravené. V piatok, predAuto Show je ešte organizátorom pripravené voľné jazdenie na okruhu, kde Subaru vyskúšame a prípadne doladíme podvozok. Musím povedať pravdu, že sa už naozaj teším, že sa opäť posadím do pretekárskeho auta, už mi to začína trochu chýbať.Mojim cieľom je vyskúšať auto, ale predviesť divákom aj nejaké pekné, oku lahodiaceprejazdy a trochu zabaviť sám seba, ale aj ich,“ ukončil Mário Csente.

Miroslav Majláth

| viac


Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2024 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube