Správy
RUFA Šport namiesto do Bratislavy smeruje do Uherského Brodu

06.11.2012 14:11 | Rally | Miroslav Majláth | Otvorení: 891

RUFA Šport namiesto do Bratislavy smeruje do Uherského Brodu

Slovenský RUFA Šport Team sa mal v polovici tohto týždňa na pár dní presťahovať do Bratislavy, na posledné podujatie slovenských majstrovstiev v rally. Tie však ako vieme zrušil organizátor iba pár dní pred štartom a tak sa RUFA Šport opäť sťahuje na Moravu, do Uherského Brodu.  

Autogames Rallyshow Uherský Brod sa totiž koná presne v tom istom termíne, ako sa mala konať Rally Bratislava, posledné podujatie slovenského seriálu DMACK Tyres Rally 2012 – Majstrovstvá Slovenska. Rozhodnutie o štarte na jednom z posledných podujatí u našich západných susedov sa zrodilo naozaj na poslednú chvíľu. „Je pravda, že sme s Uherským Brodom absolútne nepočítali. Po zrušení Rally Bratislava sme však využili možnosť prihlásiť sa na už spomínané podujatie. Do Brodu sa ideme predstaviť ako už úradujúci absolútni majstri Slovenska v rally a chceme si to aj poriadne užiť. Zároveň sa aspoň takouto formou chceme trochu odvďačiť našim českým partnerom za podporu. Odvďačenie slovenským partnerom  príde na rad na Auto Show Slovakia Ring 2012, ktoré absolvujeme koncom mesiaca november. Rád by som sa poďakoval organizátorovi podujatia v Uherskom Brode, že našu prihlášku prijal iba pár dní pred štartom podujatia,“ vysvetlil dôvod štartu manažér RUFA Šport Teamu Ľubomír Kleman.

Na podujatí Autogames Rallyshow Uherský Brod bude slovenský RUFA Šport Team reprezentovať absolútny majster Slovenska 2012 Grzegorz Grzyb, ktorého v tomto prípade bude navigovať M. Kazmierczak. Spomínaná dvojica sa predstaví s vozidlom Škoda Fabia S2000.

Autogames Rallyshow Uherský Brod odštartuje 10.11.2012 o 13:00 hodine a cieľ je plánovaný na 19:00 hodinu, pričom štart aj cieľ sa budú konať na námestí v Uherskom Brode. Celková dĺžka trate je takmer stopäť kilometrov, pričom táto v sebe zahŕňa tridsať deväť ostrých kilometrov rozdelených do siedmych rýchlostných skúšok.

Miroslav Majláth

| viac


Partneri

RUFA Sport

Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2021 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube