Správy
Ako relaxuje Sebastien Loeb

02.06.2012 07:14 | Rally | Miro Kralik | Otvorení: 3764

Ako relaxuje Sebastien Loeb

Po dosiahnutí štvrtého tohtoročného víťazstva vo WRC zo šiestich doteraz konaných podujatí, by si mnoho z nás mohlo myslieť, že si osemnásobný majster sveta Sebastien Loeb užije trochu času so svojou rodinou a strávi ju ako obyčajný smrteľník v jej kruhu.

 

11. Sebastien et Severine LOEB.jpg

 

 

Avšak spôsob relaxácie so svojou manželkou Severin je účasť na asfaltovej súťaži Rallye du Chablais, ktorá začala včera a pokračuje dnes na brehu jazera Léman vo Švajčiarsku a pozostáva z 15 rýchlostných skúšok. Sebastien a jeho manželka Severin v roli spolujazdkyne,  štartujú na tejto rally s Citroenom DS3 WRC.

 

oficiálna stránka Rallye du Chablais 2012

 

Víkend za volantom pretekárskeho auta, ale sobotou nekončí. V nedeľu sa Sebastien Loeb zúčastní oficiálneho testu v Le Mans, kde usadne do okruhového špeciálu Oreca03-Nissan a potestuje na známe a blížiace sa podujatie 24 hodin v  Le Mans  s ďalšími dvoma francúzskymi pretekármi Nicolasom Marrocom a Jean-Karl Vernayom, ktorý budú štartovať v Le Mans práve za Loebov okruhový team (Sebastien Loeb Racing) 

 

SebastienLoebRacing_ELMS_LeCastellet_Qualifs_2.jpg

 

štartovná listina zajtrajšieho testovacieho dňa v Le mans

 

Loeb v minulosti štartoval na 24 hodinovke v Le Mans dvakrát za tím Henriho Pescarola (2005, 2006). Tento rok ho však v Le Mans neuvidíme, nakoľko v termíne tohtoročného vytrvalostného preteku sa štartuje siedme podujatie majstrovstiev sveta WRC  Brother Rally New Zealand  a to 22.-24.júna 2012.

 

wrc+rally+of+new+zealand+day+3+bvihccsnkmsl.jpg

 

Miro Kralik

| viac


Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2022 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube