Správy
Robo Horák: „Sme opäť o kus ďalej a to je podstatné.“

31.05.2012 07:11 | Rally | Miroslav Majláth | Otvorení: 1726

Robo Horák: „Sme opäť o kus ďalej a to je podstatné.“

Druhá súťaž tohtoročného seriálu DMACK Tyres Rally 2012 bola zároveň aj druhou pre Prešovčana Roberta Horáka po dlhej, osemročnej pauze. Už na prvej súťaži v Prešove však Robo dokázal, že sa do rally mieni opäť naplno zapojiť. Neskáče však do toho po hlave, ale postupne, s rozumom.

 

5_horak_tribec.jpg

„Bola to naozaj veľmi pekná súťaž. Náročné, rýchle trate, veľmi dobrá organizácia. Prekvapil ma sprievodný program, ktorý nebýva na každej súťaži. Čo sa našej jazdy týka, auto fungovalo perfektne, spolujazdec Ľuboš napriek tomu, že to bola iba jeho druhá súťaž taktiež. Náš plán bol jednoznačný, absolvovať čo možno najviac ostrých kilometrov, čo sme aj splnili. Vrátim sa však ešte naspäť ku tratiam. Samozrejme, pre nás boli absolútne nové, ale fakt sa mi nesmierne páčili. Ich charakter bol rôznorodý, boli úseky jazdiace sa do kopca, ale veľa sa jazdilo aj dolu kopcom. A práve tu bolo treba poriadne zžiť sa s autom. Navyše mestský okruh doslova obsypaný divákmi, tak ako to bolo za starých čias. Jednoducho som bol a ešte stále som z tejto súťaže unesený. Ďakujem organizátorom za krásnu súťaž. Čo sa týka nášho plánu, ten sme splnili na sto percent. Absolvovali sme ďalšie potrebné kilometre a tým pádom budeme opäť postupne zrýchľovať. Návrat so rally je naozaj iba o jazdení a jazdení,“
  povedal Robert Horák po prejazde cieľom Rally Tríbeč.

 Slovenský seriál DMACK Tyres Rally 2012 – Majstrovstvá Slovenska pokračuje už o mesiac na Rally Lubeník, kde by sme mali Roba Horáka s Ľubošom Kozmonom vidieť priamo v akcii.

Miroslav Majláth

| viac


Partneri

SAMŠ LIQUI MOLY

Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2024 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube