Správy
CMM mediasport si odviezol z Rally Tríbeč dvojité víťazstvo

29.05.2012 17:52 | Rally | Miroslav Majláth | Otvorení: 1808

CMM mediasport si odviezol z Rally Tríbeč dvojité víťazstvo

Na štart druhého podujatia tohtoročného seriálu DMACK Tyres Rally postavil košický CMM mediasport dvojicu súťažných posádok. V rámci Raklly Tríbeč sa obom veľmi dobre na tratiach darilo a do cieľa dorazili na najvyšších priečkach svojich tried.

 

srnka_auto.jpg

V triede 3, čo sú vozidlá bývalej triedy N4, sa v Topoľčanoch tlačilo dohromady trinásť súťaženia chtivých posádok zo štyroch krajín Európy. Medzi nimi aj biely Mitsubishi Lancer EVO IX s veľkým nápisom CMM na bočných dverách a s menami posádky Tomáš Ondrej – Adam Gömöri. Tomáš s Adamom sa už od prvej rýchlostnej skúšky zaradili medzi najrýchlejšie posádky nielen vo svojej triede, ale aj v celkovom hodnotení, kde im po prvej sekcii súťaže patrilo siedme miesto a v samotnej triede 3 druhé.

 

srnka_kral.JPG

 

Od druhej sekcie, čiže od štvrtej rýchlostnej skúšky im síce stále patrilo siedme miesto absolútneho poradia, v triede však už kraľovali a vedenie udržali napriek dobiedzajúcej konkurencii až do cieľa. „Pred súťažou som s víťazstvom v triede ani nepočítal, keďže sa tu stretla veľmi rýchla konkurencia hlavne zo strany poľskej a českej konkurencie. Som spokojný, akurát viem, že v budúcnosti to bude ešte ťažšieV jednom som sedel ja s Adamom, v druhom Tomáš Kukučka s Marekom Podobníkom, ktorí ma svojim výkonom veľmi prekvapili a v treťom Vlasto Majerčák s Marcelom Kollárikom. Tých trošku prenasledovali nejaké drobné poruchy, ale nakoniec prišli až do cieľa,“ povedal spokojný Tomáš Ondrej po prejazde cieľovou rampou.

 

srnka_auto3.jpgÚplne iný súboj zažila druhá posádka CMM mediasport, Marek Žeňuch – Vojtech Bačinský na Nissane Sunny v triede F3. V tejto triede sa na štart postavila dvojica súťažiacich a keďže jediná konkurenčná posádka v priebehu súťaže odstúpila, Marek s Vojtom boli jediný zástupcovia triedy na cieľovej rampe. „Sme tu, došli sme až do cieľa čo ma uspokojilo. V priebehu súťaže nás trochu potrápil intercom a jeden defekt. Je pravda, že ak by sme išli bez akýchkoľvek problémov, nič by sa nezmenilo, ale asi by sme mali lepší pocit,“ zhodnotil svoje snaženie Marek Žeňuch.

 

5_zenuch.jpg

 

Spokojnosť s výsledkom svojich posádok vyjadril aj tímový manažér, Martin Markovič: „Táto súťaž bola nielen pekná, ale aj poriadne napínavá. Keď sa Tomáš dostal na vedúcu pozíciu v triede 3, želal som si už iba jediné, aby bol koniec súťaže. Bol to pre náš tím veľký víkend a ja by som chcel chlapcom poďakovať za ich výkon. Bolo to fakt super.“

Miroslav Majláth

| viac


Partneri

SAMŠ LIQUI MOLY

Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2024 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube