Podujatia
L Racing 10. Rally Rožňava

Rožňava | Rally | Hlavné

L Racing 10. Rally Rožňava / 31. marec - 1. apríl 2017

Popis

Auto Klub Košice za spolupráce s L Racing a s mestom Rožňava pripravil pre motoršportových fanúšikov obnovu súťaže pod názvom L Racing 10. Rally Rožňava. Toto prvé tohtoročné podujatie slovenského šampionátu sa uskutoční 30. marca – 1. apríla 2017 a to na známych tratiach na Gemeri v okolí Rožňavy. Riaditeľstvo súťaže bude umiestnené na Radnici na Námestí baníkov a servisné parkovisko na Aleji Jána Pavla II v Rožňave.

Súťaž odštartuje už vo štvrtok registráciou posádok, obhliadkou trate a voliteľným administratívnym preberaním. V piatok od rána bude prebiehať administratívne a technické preberanie, pokračovať obhliadka trate a zároveň sa uskutoční aj shakedown. Podvečer sa diváci môžu tešiť na slávnostný štart súťaže na Námestí baníkov a po ňom aj na prvú rýchlostnú skúšku na obľúbenom mestskom okruhu v centre Rožňavy dlhú 6 km.

Na sobotu je pripravených ďalších sedem rýchlostných skúšok – RS 2, 5, 8 Poloma s dĺžkou 14,7 km, RS 3, 6 Hnilec s dĺžkou 12 km a RS 4, 7 Úhorná s dĺžkou 10,9 km. Celková dĺžka trate je 308,75 km, z čoho rýchlostné skúšky tvoria 94,3 km. Posádky Slovenského rally pohára absolvujú skrátenú verziu trate súťaže, ktorá bude obsahovať piatkový mestský okruh a dva sobotné prejazdy RS Poloma s celkovou dĺžkou 35,4 km.

Zobraziť stránku podujatia.

Program

Usporiadateľ

Mesto konania: Rožňava

Nemáte zapnutý javascript. Pre využitie všetkých možností, ktoré naša stránka podporuje Vám odporúčame si ho zapnúť.

Súradnice: 48.6561405, 20.5323841

| viac


Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2018 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube