Správy
Jubilejná V. Auto Show 2014, Zvláštne ustanovenia a prihlasovanie

24.09.2014 09:38 | Rally | Miroslav Majl�th | Otvorení: 849

Jubilejná V. Auto Show 2014, Zvláštne ustanovenia a prihlasovanie

Päť rokov v živote človeka je veľmi málo. Päť rokov v živote automobilovej súťaže je, dá sa povedať už dospelý vek. A presne takým dospeláckym sa v tomto roku stáva aj podujatie V. Auto Show 2014.

Po štyroch uskutočnených ročníkoch v rade, už podujatie Auto Show azda netreba nikomu z automobilových fanúšikov nejako zložito predstavovať. Toto jedinečné podujatie, nielen zo strany súťažiacich, ale aj divákov, odštartuje v tomto roku už po piatykrát v rade. Samozrejme, miestom konania bude opäť jediný slovenský profesionálny pretekársky okruh Slovakia Ring, pričom všetkých pretekárov nielen zo Slovenska, ale aj zahraničia práve tu čaká záver sezóny. Ten sa uskutoční v dňoch 8. – 9.11.2014 v rámci už tradičnej, v tomto roku však predsa len trochu inej, jubilejnej, V. Auto Show 2014.

Mottom tejto voľnej súťaže automobilových disciplín, má byť, ako už jej samotný názov napovedá, v prvom rade show. Show s veľkým „S“, show pre súťažiacich, show pre divákov, show pre všetkých návštevníkov Slovakia Ringu. Keďže je ale táto show spojená s vrcholovým automobilovým športom, musí mať aj svoje presne stanovené predpisy a pravidlá.

A práve spomínané predpisy a pravidlá sú určené a popísané v Zvláštnych ustanoveniach, ktoré sú akousi bibliou celej súťaže. Tie nájdete nielen v prílohe, ale aj na stránke www.sams-asn.sk, alebo www.slovakiaring.sk. Tieto Zvláštne ustanovenia zároveň štartujú aj prihlasovanie súťažiacich na stránke www.prihlaska-sams.sk.

Miro Majláth
predseda organizačného výboru
V. Auto Show 2014 

Foto: autosportfoto.sk

Miroslav Majl�th

| viac


Všetky práva vyhradené | All Rights Reserved

Copyright 2021 © Mediaracing.sk

Created by PeOk design & InMAD Design

Sledujte nás tiež na:

  • Mediaracing.sk on Facebook
  • Mediaracing.sk on YouTube